JSTE VÍTÁNI.

GENERAL Finanční služby s.r.o.

Václavské náměstí 807/64, Nové Město, 110 00 Praha 1

IČO: 058 91 582

T: 212 812 511

E: info@general-finance.cz

Luboš Urban
Luboš Urban
Jednatel

Ze své více než desetileté praxe ve finančních službách Vám nabízím a garantuji pohodlí, rychlost, profesionální servis i lidský přístup. Budu se na Vás s kolegy těšit!
T: 608 965 431
E: lubos.urban@general-finance.cz

Lenka Matoušková
Lenka Matoušková
hypoteční specialista

lenka.matouskova@general-finance.cz
+ 420 601 384 236

Robert Kučera
Robert Kučera
hypoteční specialista, pojištění

robert.kucera@general-reality.cz
+420 702 057 473

KARIÉRA V GENERAL FINANCE

Vstupte do světa General Finance. Do světa, kde o penězích hned nemluvíme, ale nejdříve se zajímáme o naše klienty, jejich život, kdo jsou, co dělají a co mají rádi. Jen tak dokážeme najít řešení, které našim klientům zajistí finančně spokojený život. S klienty mluvíme o snech, vizích a pomáháme jim je uskutečnit.

Aktuálně hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici hypotéčního specialisty na naši centrálu, na Václavské náměstí. 

Hledáme toho, kdo již rozumí hypotékám, a nečeká, že přijde do práce po desáté, přes oběd je dvě hodiny venku a odejde po třetí domu. Každodenní náplní bude potkávat naše klienty, kteří u kupují nemovitost, a chtějí financování řešit hypotékou.

Chcete-li si zajistit úspěšnou budoucnost i finanční jistotu s partnerem, který Vám bude naslouchat, bude Vás podporovat a který ví, čeho chce dosáhnout, pak jste na správném místě.

Rozhodněte se! 

 

T: 212 812 511

E: info@general-finance.cz

 

Co u nás budete dělat:

  • Úvodní týdny se budete především učit – poznáte interní procesy, naučíte se detaily produktů bank, se kterými spolupracujeme a budete “stínovat” zkušené kolegy.
  • Postupně budete zapojování do celého obchodního procesu – od úplného počátku, čili úvodní schůzky s našimi klienty, kteří od General Reality kupují nemovitost, přes vytváření nejlepší nabídky na financovaní, až po doručení kompletní dokumentace pro úspěšné schválení klientovy hypotéky.
  • A především neustále komunikovat 🙂

Co můžete za odměnu získat:

  • Individuální odměňovací systém zohledňující Vaše vlastní tempo, který není založený pouze na výsledcích, ale především na Vaší aktivitě.
  • Nádherné zázemí a reprezentativní prostory našich kanceláří na Václavském náměstí.
  • Individuálně nastavený rozvojový program, který je kombinací pravidelného školení od našich nejlepších kolegů z praxe společně s možnostmi koučingu a denní podpory.
  • Notebook, telefon.
  • A spoustu pracovních i životních zkušeností!

Kontaktní formulář