Nadpis stránky

O PENĚZÍCH NEMLUVÍME.

VÍTEJTE VE SVĚTĚ GENERAL FINANCE

Vítejte ve světě, kde O PENĚZÍCH hned NEMLUVÍME, ale nejdříve se zajímáme o Vás, Váš život, kdo jste, co děláte a co máte rádi. Jen tak dokážeme najít řešení, které Vám zajistí finančně spokojený život.

Chceme s Vámi mluvit o Vašich snech a pomoci Vám je uskutečnit.

 

NAŠE SLUŽBY

Financování bydlení

Vyřídíme Vám hypotéku, díky které získáte snadno a rychle prostředky na nákup, refinancování, či rekonstrukci Vašeho domova.

Komplexní pojištění

Provedeme Vás světem pojištění - od pojištění majetku, přes pojištění schopnosti splácet až po životní pojištění.

Investice

Doporučíme Vám vhodného investičního či bankovního partnera, ať už pro bezrizikové spoření či zajímavé zhodnocení Vašich peněz prostřednictvím investičních fondů.

8 DŮVODŮ, PROČ SPOLUPRACOVAT S GENERAL FINANCE

  • Vše máte pod jednou střechou - nákup nemovitosti i financování řešíme společně (Vy, realitní makléř, hypoteční specialista) - šetříme Váš čas i náklady.
  • Jsme nezávislí - spolupracujeme se všemi důležitými hráči na hypotečním trhu. Vyjednáme Vám ty nejlepší možné podmínky.
  • Administrativu budete moci pustit z hlavy - nebudeme Vás zatěžovat úkony, které si umíme vyřídit sami. Stejně tak si umíme obstarat všechny potřebné doklady k Vaší nemovitosti. Do banky společně půjdeme až na podpis hypotéky.
  • U většiny developerských projektů máme dopředu zajištěn centrální odhad až do 100% ceny nemovitosti.
  • Kompletní finanční servis je u nás zdarma.
  • Nabízíme Vám možnost právního "druhého názoru" zdarma u vybraného advokáta.
  • Nemusíte se bát rezervovat Vaši vysněnou nemovitost - vrátíme Vám již zaplacený rezervační poplatek, pokud bychom pro Vás nezvládli hypotéku vyřídit.
  • Náš tým je složen z nadšených kolegů, kteří mají ve světě financí více než desetiletou praxi.

PŘÍBĚH. INSPIRACE. MOTIVACE.

Díky úzké spolupráci mezi Vaším makléřem a finančním specialistou General Finance dokážeme urychlit vyřízení veškeré administrativy spojené s pořízením Vaší nemovitosti v řádech dnů. Vy navíc máte kompletní informace o stavu zprocesování hypotéky přímo od nás, nespoléháme se na bankovního úředníka. U developerských projektů máme ve většině případů předschválenou veškerou projektovou dokumentaci včetně centrálního odhadu až do 100% ceny nemovitosti, což opět výrazně šetří Váš čas.

Za hypoteční poradenství neplatíte - platí nás náš bankovní partner. Zdarma u nás máte odhad ceny nemovitosti, zajištění výpisu z katastru nemovitostí, poplatky za zřízení úvěru. Stejně tak je u nás standardem vrácení rezervačního poplatku, pakliže bychom pro Vás nezvládli hypotéku vyřídit.

Pakliže si to budete přát,  rádi Vás provedeme i světem pojištění - pojištěním domácnosti počínaje a správným nastavením životního pojištění konče.

PŘESVĚDČTE SE, ŽE O PENĚZÍCH POUZE NEMLUVÍME

Václavské náměstí 64, Praha 1

info@general-finance.cz

+420 212 812 511