Jsme partnerem nejvýznamnějších hráčů na hypotečním trhu

Jsme výhradním finančním partnerem projektu Mníšecký Eden

Jsme partnerem tradičních realitních kanceláří

Naši klienti nás vnímají jako svého partnera

"Dobrý den, rád bych touto cestou poděkoval paní Benešové a speciálně paní Pavlíčkové za čas a podporu kterou nám věnovaly při koupi bytu v Mníšku pod Brdy.

Stejné poděkování patří i panu Urbanovi za služby poskytnuté v rámci General Finance. General Reality sice zastupovala prodejce nemovitosti, ale nám jako kupujícím poskytla kompletní servis a celý proces, se podařil vyřídit na pobočce v Mníšku pod Brdy.

No dobře, návštěva advokáta a podpis hypotéky proběhl v Praze, ale vše bylo dopředu připraveno a nezabralo ani hodinu času. Ještě jednou díky a ať se Vám daří."

Roman Lepší

 

"V General Finance najdete odborníky, kteří jsou schopni vám sestavit hypotéku přímo vám na míru a vy sami se nemusíte ničím stresovat ani zabývat. Jednání s nimi byla vždy rychlá přímočará a zároveň i příjemná. Vždy jsme byli o jednotlivých krocích, potřebných k úspěšnému vyřízení hypotéky včas informováni.

Pokud si chce člověk zařídit hypotéku, musí se připravit na nekonečné papírování, které za nás vyřídili právě poradci v General Finance a my jsme za to opravdu vděční. Nám jen stačilo dostavit se vždy na osobní schůzku, pročíst, podepsat a případně dodat příslušné dokumenty a o nic více jsme se nemuseli starat.

Nedovedeme si představit vše vyřizovat na vlastní pěst, bez odborníků jakými jsou General Finance. Tímto vám moc děkujeme!"

Radek Weinberger

 

Som veľmi spokojný s prácou Vašej realitnej kancelárie General reality. Tak isto s prístupom, ktorý ste ku mne mali počas celého priebehu, s ktorým ste mali viac práce a starosti ako obyčajne,kedže som ako slovák kupoval nemovitosť v Prahe.Ale nakoniec všetko ste vyriešili k mojej maximalnej spokojnosti.Celý kolektív je veľmi milý, ani jedna realitka nemá takýto prístup ku klientom ako vy. Mali by si z Vás brať príklad. Budem Vás odporúčať aj mojim známym a priateľom. Ešte raz Vám ďakujem, zvlásť pánovi Kuličkovi,s ktorým som bol v kontakte najviac času.Takisto celému profesionálnemu personálu a hlavne Vám pán riaditeľ Urban, ktorý šéfujete tej najlepšej realitnej kancelárie v Českej republike. Bol som nadmieru spokojný. 

Veľká vďaka  
S pozdravom

Peter Pekár

 

"Vzhledem k tomu, že se ve Vašem oboru jen stěží orientujeme, uvítali jsme Vaše profesní schopnosti a veškerou administrativu spojenou s vyřízením hypotečního úvěru naší nemovitosti nechali de facto na Vás.
Veškerá komunikace s úřady pro nás spočívala jen v jedné návštěvě banky a to právě v podpisu hypotečního úvěru. Aktuální informace o zprocesování hypotéky jsme měli ihned k dispozici.
Za náš určitě spokojenost a další doporučení."
 
Mráčkovi
koupě domu Mníšek pod Brdy